VSL - přespolní běh Vlachovice 2018

- napsáno 8. října 2018 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-6325-velka

V druhém pokračování VSL se nám bohužel nedařilo a nenavázali jsme na úspěch mladších spolužáků ve vybíjené. Letošní ročník vytrvalostního běhu jsme zakončili na posledním místě… Malou útěchou je fakt, že výkony závodníků z jednotlivých škol byly velmi vyrovnané, kdy pět škol od sebe dělily pouhé čtyři body. Další utěšující náplastí bylo první místo Jakuba Caletky v kategorii starších chlapců.

Naši školu reprezentovali: J. Caletka, J. Zvoníček, Š. Polášková, I. Strnadová (všichni kat. st. žáci) a O. Struhař, T. Martinát, B. Šenkeříková, A. Holbová (všichni kat. ml. žáci).

Děkuji všem za reprezentaci a držme palce našim fotbalistům, kteří sehrají již tento čtvrtek turnaj v minikopané v Luhačovicích.

Mgr. Bronislav Šenkeřík

zpráva „VSL - přespolní běh Vlachovice 2018” již byla zobrazena 26x