Výlet 2. a 3. třídy - Buchlov

- napsáno 12. června 2018 v kategorii Exkurze-výlety autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-0047-velka

V pátek ráno 8. 6. 2018  svítilo sluníčko, batohy byly plné dobrot, nic nebránilo tomu, aby se žáci 2. a  3. tříd vydali na výlet. Cíl naší cesty byl hrad Buchlov, zámek Buchlovice a Velehrad.

Nejdříve jsme si prohlédli mohutný hrad Buchlov. Zaujaly nás sbírky zbraní, zvířat a také pověsti. Z  věže hradu jsme viděli další cíl výletu  -  Buchlovice a Velehrad. Na vyhlídce nás trochu postrašil déšť, ale nám to nevadilo. V Buchlovicích se nám líbil překrásný zámek, park, pávi ve voliéře a zvířátka v záchranné stanici. Pak jsme jeli na Velehrad. Překvapila nás velikost a krásná výzdoba baziliky. V obchodním domě ve Starém Městě  jsme dokoupili poslední dárečky a vyjeli  směrem k domovu. Cestu zpět jsme si zkrátili zpěvem známých písniček. Výlet  se vydařil.

zpráva „Výlet 2. a 3. třídy - Buchlov” již byla zobrazena 123x