Vystoupení Javorníčku na Popovských slavnostech

- napsáno 28. června 2017 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

slavnosti-002-446

Javorníček má za sebou poslední vystoupení v tomto školním roce. V sobotu 24. června 2017 děti vystupovaly na Popovských slavnostech. I přes velké teplo se dětem podařilo zazpívat a zatancovat na jedničku. Poděkování patří také rodičům za spolupráci při všech vystoupeních. Jsme rády, že vedete své ratolesti k hudbě. Již se těšíme na příští školní rok!

Mgr. Klára Nosková, Mgr. Zdenka Vargová

zpráva „Vystoupení Javorníčku na Popovských slavnostech” již byla zobrazena 61x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 200 dětí, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

16.10.2017
Výskyt vší

Vážení rodiče, v naší škole vyskytly vši. Prosíme, abyste svým dětem i členům rodiny pečlivě prohlédli vlasy. V případě výskytu ošetřete vlasy přípravky PEDICUL HERMAL, DIFUSIL-H-FORTE, PARA-SIDOSE nebo PARANITJe třeba také vydezinfikovat hřebeny, kartáče, límce bund, čepice apod. Současně je nutné vyprat a vyžehlit ložní prádlo a textilie, které by mohly být zavšiveny.

Příspěvek KPDŠ

Výbor KPDŠ odhlasoval na své schůzi dne 5. 10. 2017 výběr příspěvku na nejstarší dítě v rodině ve výši 250,– Kč. Tento příspěvek se používá na akce pro žáky naší školy – vstupné a jízdné na kulturní akce, úhradu preventivních programů (R-Ego), nákup cen za různé soutěže, příspěvek na lyžařský výcvikový kurz. Děkujeme za úhradu.