ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Zpěváčci Valašskoklobucka 2014

- napsáno 7. dubna 2014 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

soutez-vk-23-3-2013-004-837 V neděli 6.4.2014  proběhla ve Valašských Kloboukách soutěž Zpěváčci Valašskoklobucka.

V I. kategorii ( 6 – 9 let) soutěžilo 16 zpěváčků, ve II. kategorii ( 10 – 15 let)  28 zpěváčků a ve vícehlasech zpívaly 4 skupinky dětí. Také děti z Javorníčku  vzorně reprezentovaly naši školu. I. kategorie -  Karolína Kučerová , II. kategorie – Anežka Hrnčiříková, Dušan Šerý, vícehlasy – Alžběta Vilímková, Veronika Lišková, Ivana Šerá

Na začátku všichni bojovali s trémou, avšak samotná vystoupení všem dopadla velmi dobře. Všichni zazpívali krásně, ale ve skutečně velké konkurenci se neumístili. Děvčatům s trojhlasem se podařilo obhájit 3. místo ve své kategorii.

Děkuji rodičům dětí za podporu a doprovod na soutěž  a také děvčatům z naší školy, která přijela své kamarádky a kamaráda povzbudit. Pro všechny to bylo příjemné nedělní odpoledne, plné krásných valašských písniček.

                                                          Mgr. Zdenka Vargová

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Zpěváčci Valašskoklobucka 2014” již byla zobrazena 914x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

12.03.2019
Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve úterý 16. 4. 2019 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ. 

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

  • Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku 
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Kritéria pro přijímání žáků do 1. třídy

Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg