Zpěváčci Valašskoklobucka 2018

- napsáno 19. března 2018 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

d0439dde-a650-4dd0-badf-9ebefc12a4e0-902

V neděli 18. 3. 2018 se děvčata naší školy zúčastnila soutěže Zpěváčci Valašskoklobucka. Při soutěži dokázaly, že svědomitě trénovaly, výkony byly u všech výborné. V první kategorii (7 – 9 let) se mezi 13 soutěžícími umístila na 3. místě Vendulka Urbanová ze 2. třídy.

Druhá kategorie (10 – 15 let) byla velice vyrovnaná, děti zpívaly nádherně. Z 23 soutěžících porota ocenila 2. místem Katku Matúšů ze 4. třídy. Probojovala se tak do soutěže Region Valašsko ve Vsetíně.

Všem soutěžícím děkuji za vzornou reprezentaci a jejich rodičům za podporu.

Mgr. Zdenka Vargová

zpráva „Zpěváčci Valašskoklobucka 2018” již byla zobrazena 145x

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

• aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA ( malé),  lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 ( s drukem), 2 průhledné fólie  A4,  1 průhlednou fólii  A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané),
  • přezůvky, pytlík na přezůvky  ( podepsané )
  • 4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1 obal A4 (na šířku)  – obaly stačí  až v září

Pro vaše dítě do 1. třídy  jsme objednali :

• sešity, notýsek, archivační box, výkresy, náčrtníkový  papír, složku  barevných papírů, závěsný pytlík na lavici, 1 trojhrannou tužku, tabulku a fix, trojhrannou tužku, nůžky, kelímek na vodu, voskovky, pastelky, vodové barvy, modelovací  hmotu, štětec č. 8 a 12
  • hodnotu nad 200 Kč uhradíte v září 2018
Poslední týden v srpnu si můžete ve škole vyzvednout čip na vstup do školy a objednávky obědů. Podrobnosti upřesníme.