ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Projekt: Vánoční koledování "Děti dětem"

Vánoční koledování Děti dětem proběhlo v neděli 7. prosince 2014.

Cílem tohoto projektu je umožnění finanční podpory nemocným dětem. Velkým přínosem je zapojení všech dětí naší školy do přípravy programu. Děti se učí vzájemné spolupráci,  komunikaci a  zodpovědnosti. Mají možnost se zamyslet nad důležitostí pomoci svým kamarádům, kteří musí kvůli své nemoci pobývat v nemocnici. 

 

stránka „Projekt: Vánoční koledování "Děti dětem"” již byla zobrazena 4125x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy. 


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg